SCUK #1

9. 6. 2023 / BRNOOFFICE, Brno / Cena: 150 Kč

Potkat se s kolegy z oboru? Načerpat inspiraci, pobavit se u art performance a ještě třeba podpořit dobrou věc?

Let's scuk! Už zanedlouho. V Brně, of course.

Kdy?

Pátek
9. června 2023
18.00—22.00


Kde?

KUMST — kreativní hub Brno
Údolní 495/19, Brno


Cena

Celý večer tě přijde na 150 Kč. No a pak podle toho, kolik vypiješ a sníš :-)

Nezapomeň, že kapacita Kumstu je omezená a je potřeba se dopředu registrovat. Pokračuj tlačítkem níže.


Super lidi

Během loňské konference Brno Bold jsme si ověřili, že designéři jsou parta super lidí — je tu velká šance, že stejně/é super lidi potkáš i na scuku :)

Probrat spolu můžete počasí, portfolio i evil klienty, je to na tobě.

Live art performance na podporu dobré věci!

Můžeš se těšit na live artistickou performance, kterou pro nás zajistí Standa Apoka Bílek, Petra Petruccya Bartoňková (aka Pura Vida lady) a možná ještě třetí pan nebo paní tajemný/á.

A teď pozor, každý z jejich výtvorů, které na místě vzniknou, může být tvůj — všechny totiž budeme dražit na platformě www.dobrobot.cz a podpoříme tři organizace, které pomáhají lidem v nouzi. To je dvakrát dobrý pocit a to už za to stojí!

Petra Petruccya Bartoňková

Lejdy, se kterou se známe strašně dlouho. Holka, co si jde za tím, co ji baví. Synonymum barev a pozitivně sarkastického přístupu k životu. Ilustrátorka, podnikatelka. A taky naše performerka :)

https://petruccya.com/cz
https://www.puravidashop.cz/

Stanislav Apoka Bílek

Výrazná postava několika brněnských scén: hiphopové, writerské, designové, marketingové — Standa je prostě jezdec. 


https://www.apoka.cz/

Joffrey Peyrac /
Jakub Janoušek

Vizuální umělec pracující s UV aktivním spektrem barev, vytvářející psychedelická umělecká díla. Tvůrce instalací a maleb, svoji tvorbou vycházející z graffiti ©since 1998 Ve své práci se inspiruje sakrální geometrií, abstraktními vzory, ale i přírodními organickými tvary, technicistním vzhledem použitého materiálu a dalšími vlivy jako je kyberprostor, futurismus, mikro a makrokosmos.


https://www.facebook.com/JoffreyThirteen

Díla v následujících dnech vydražíme a podpoříme dobročinné projekty!

Vše, co Petra a Standa vytvoří, pustíme do dobročinné aukce na portálu DOBROBOT. Celý výtěžek poputuje na účty organizací, které dělají skvělou práci a pomáhají potřebným. A my rádi pomůžeme jim.

Professionals' corner

Po celou dobu vám budou k dispozici špičkoví profesionálové z oborů, které se designu velmi úzce dotýkají. Můžete si je v průběhu meetupu odchytit a nezávazně probrat vše, co potřebujete — jsou na to připraveni :)

Karel „Mindless“ Novotný

Brand konzultant

Karel je skvělý marketér a brand konzultant. Pomáhá desítkám značek s jejich rozvojem a pozicováním na trhu. Seznamte se a proberte s ním nezávazně tu vaši — ať už tu svoji, osobní, nebo třeba klientskou.

LINKEDIN / WEB

Radoslav Cichý

Seniorní oko Bé týmu

Zkušený art director, kterému při hledání nových členů grafického týmu rukama prošly stovky portfolií. Prolétne s tebou to tvoje a dá ti užitečné tipy, co zlepšit, přidat (nebo naopak smazat) a na co se zaměřit tak, abys třeba v budoucnu získal(a) práci ve vysněném týmu!

LINKEDIN  /  WEB

Vojtěch Kollert

Type designer

Vojta, zkušený tvůrce písem, ti pomůže v otázkach kolem výběru písma pro tvůj projekt nebo značku. Obrať se na něj, pokud řešíš custom písmo, licence apod.

LINKEDIN  /  WEB

Lukáš Pítra je bohužel nemocný

Marketér

Lukáš dokáže srovnat svým klientům byznys do latě tak, aby jim i váš nový vizuál přinesl maximální užitek. Krotitel čísel, procesů a marketingových týmů. Skočte si s ním na slovíčko a získejte parťáka do rozsáhlých projektů, kde to jenom barvičkama prostě neukecáte!

LINKEDIN / WEB

Obsahová agentura

Content strategie, tvorba obsahu

Brněnská „Obsahovka“ — parta expertů na content. Prober s nimi cokoliv kolem copywritingu i dlouhodobé obsahové strategie. A možná se i dohodnete, jestli mají být napřed otextované wireframy nebo hotová grafika :)

LINKEDIN / WEB

Dobrobot

Dobročinná aukční platforma

Karel je skvělý marketér a brand konzultant. Pomáhá desítkám značek s jejich rozvojem a pozicováním na trhu. Seznamte se a proberte s ním nezávazně tu vaši — ať už tu svoji, osobní, nebo třeba klientskou.

LINKEDIN / WEB


Chill hudba a dobré jídlo a pití

Hudba? Bude!

Něco drobného k jídlu? Taky!

A delikatesní drinky můžete čekat od kluků z Kolagenu.

Máte zájem? Otázku? Ozvěte se Viktorii!


Pořádá Bloomfield Brand Studio
Bloomfield s.r.o.
IČO: 14144514 / DIČ: CZ14144514