Brno Bold 2023

7. 12. 2023 / KC Babylon Brno / Cena: 3.650 Kč

Brno Bold 2023

RECAP


Velká věc. Od designérů pro designéry.


No, vážně. Jsme designéři, stejně jako ty. Moc dobře víme, jaká témata jsou aktuální a na co při svojí práci narážíš. Podle toho taky tvoříme line-up a zveme řečníky. Takže ať se chceš něco nového naučit, nechat se nakopnout, nebo potkat nové lidi z oboru, jsi na správném místě.

Kdy?

Čtvrtek
7. prosince 2023
18.00—22.00


Kde?

KC Babylon
Kounicova 685/20, 602 00, BrnoSpeakers

Kdo s námi bude sdílet svoje know-how?

Michal Pastier

Creative Director, Co-founder @ Darwin & The Machines / LinkedIn

Líbivost je průměrnost aneb Jak na branding, který zvyšuje hodnotu?

Michal je angel investor a marketér, který se svým týmem byl u startu více než 200 značek, z nichž 170 i pojmenovali a 80 rebrandovali pro světové publikum. Bude mluvit o tom jak na design z pohledu člověka, který chce plnit cíle a nepotřebuje být chválený na sockách, ale doma.

VIDEOPOZVÁNKA

Petra Mackeová + Pavel Plíhal

Škoda Auto a.s. / LinkedIn (Petra) / LinkedIn (Pavel)

Co znamená redesignovat značku se skutečně, ale skutečně globálním dopadem? Jak se poprat s technickými, ale třeba i kulturními aspekty takové mega-akce? Petra, jako jedna z nejpovolanějších, nás nechá nahlédnout pod pokličku redesignu vizuálního stylu Škoda a také jeho aplikace po celém světě.

Pavel Fuksa

Creative/Art/Design director / Vysoká škola života / LinkedIn

Nejsme ve svém pohledu na kreativitu a reklamu zbytečně omezení malým českým trhem? S Pavlem prozkoumáme, jak se dělá reklama v Česku světově. Jak se řídí kreativní oddělení v zahraničních agenturách a jaké to je jít potom na volnou nohu a aplikovat podobný přístup „doma“. A třeba i to, jak může dobrý copywriter vystřelit kvalitu naší práce ještě o level výš.

Charlota Blunárová

Brand / Product / Service Designérka @ blunarova.com  & WE3.co / LinkedIn

Lukáš dokáže srovnat svým klientům byznys do latě tak, aby jim i váš nový vizuál přinesl maximální užitek. Krotitel čísel, procesů a marketingových týmů. Skočte si s ním na slovíčko a získejte parťáka do rozsáhlých projektů, kde to jenom barvičkama prostě neukecáte!

VIDEOPOZVÁNKA

Michelle Losekoot

Digital storyteller a kreativní duše @losekoot.cz / LinkedIn

Největší překážkou v životě kreativce je kreativec. Jak v rámci kreativního procesu vyhrát boj sám se sebou? Jak si (kreativně) nepřekážet? Co dělat, když zjistíte, že jste se na místo, kde jste, nedostali díky sobě, ale sobě navzdory

VIDEOPOZVÁNKA

Jan Řezáč

CEO & Founder @ House of Řezáč / LinkedIn

Co znamená spojení „dobrý (grafický) designér“ dnes a co bude znamenat za několik let? Jak změní AI naši práci? Převezme všechny kreativní činnosti? Budeme potřeba? Co dělat, abychom našim klientům stále přinášeli maximální přidanou hodnotu? S Janem, věříme, najdeme odpovědi!

VIDEOPOZVÁNKA

Petra Bartoňková

Ilustrátorka a Founder @ PuraVida Shop / LinkedIn

Petra (aka Petruccya) je milovnice umění, vášnivá ilustrátorka, (kdysi) holka z agentury, dnes ale mimojiné i úspěšná podnikatelka. Jak jít za svým snem, kvůli kterému třeba úplně změníte směr svojí kariéry?

VIDEOPOZVÁNKA

Michael Petrus

Creative director @ studio artBLOCK / LinkedIn

Komunikace. Žádné dlouhé filosofování. Koncentrovaná přednáška plná praktických tipů pro freelancery, art directory i accounty. Ovládněme komunikaci v psané i mluvené formě. Synchronně i asynchronně. Směrem ke klientům i k týmu. Není to jen o slovech. Jakou formou komunikovat, co přesně sdělit, kdy nebo proč (a jestli vůbec!) Jste připraveni zvednout potenciál své komunikační hry?

VIDEOPOZVÁNKA

Klára Scholleová

Senior UX Designer @ Oracle & Lektorka @ #HolkyzMarketingu / LinkedIn

Figma je oblíbený nástroj nejen UX/UI, ale také grafických designérů. Využíváme ale její potenciál na maximum? Klára s námi probere pokročilé možnosti Figmy — jak při práci ve větších týmech, tak třeba i pro pokročilé prototypování.

VIDEOPOZVÁNKA

Standa Apoka Bílek

Marketér

Graffiti a streetart — jak toto umění/neumění ovlivňuje současnou scénu grafického designu? Jak se jimi můžeme inspirovat a co nám nabízí?

VIDEOPOZVÁNKA

Barbora Netopilová

Content strategie, tvorba obsahu

Jak v rámci Brna a celého Jihomoravského kraje funguje kreativní hub KUMST, co všechno pod jeho hlavičkou probíhá a jak pomáhá růst kreativnímu odvětví?

Jak konferenci vidí sami účastníci?

„Odnesl jsem si spoustu zážitků, pozitivity, motivace a byla to naprostá pecka, jak už jsem zde psal, nechápu jak jsem mohl celej den hltat každou informaci a ještě se u toho bavit a vlastně si to všechno díky tomu nadhledu pamatovat. Díky že jste mě naučili něco nového, díky že jste se rozhodli tak skvělou konferenci uspořádat. Velké díky všem speakerům, který musela vybírat nějaká pozitivní AI, jinak snad není možný aby se takhle všichni sešli. Díky za konferenci pro introverty!“

Je super, že jste šli do organizace této konference. Podobné akce v ČR chybí a vy jste se toho ujali na skvělé úrovni. Bylo to super a je za tím vidět spousta práce a energie. Moc díky, příští rok jdu zas

„Díky moc za tuhle konferenci! Už mě nebavilo jezdit jen na marketingové. Její zaměření tady chybělo. Byl to první ročník, ale určitě ne poslední! Skvělý výběr témat napříč širokým spektrem, který dnešní grafici, kreativci a tvůrci řeší. Laťka vysoko, kostky vrženy.“

Díky za tento počin šitý grafickým designérům a freelancerům na míru :) moc potěšilo :)

Prosím klidně dvakrát ročně a hlavně nepřestávejte! ♥ První ročník nasadil laťku podle mě hodně vysoko. Těším se na příště!

Já ČUMÍM to jako co GRAFIK to RÉTOR JAK HOVADO!!!!!

Partneři konference

Gold partner

Silver partners

Bronze partner

Mediální partneři


Pořádá Bloomfield Brand Studio
Bloomfield s.r.o.
IČO: 14144514 / DIČ: CZ14144514