Brno Bold 2022

19. 11. 2022 / CityHouse Brno / Cena:

Brno Bold 2022

RECAP


Velká věc. Od designérů pro designéry.


No, vážně. Jsme designéři, stejně jako ty. Moc dobře víme, jaká témata jsou aktuální a na co při svojí práci narážíš. Podle toho taky tvoříme line-up a zveme řečníky. Takže ať se chceš něco nového naučit, nechat se nakopnout, nebo potkat nové lidi z oboru, jsi na správném místě.

Kdy?

Sobota
19. listopadu 2022
9.00—19.00


Kde?

CityHouse BrnoSpeakers

David Březina

MANAGING DIRECTOR, ROSETTA TYPE FOUNDRY

David Březina je designér písma, art director, autor, učitel a zároveň vedoucí písmolijny Rosetta. Vystudoval informatiku na Masarykově univerzitě v Brně a magisterský titul a doktorát v oboru tvorby písma získal na univerzitě v Readingu (UK).

LINKEDIN  |  WEB

Karel „Mindless“ Novotný

BRAND KONZULTANT A MARKETÉR

Karla možná znáte jako skvělého marketéra a brand konzultanta. Pomáhá desítkám značek s jejich rozvojem a pozicováním na trhu. A také je autorem (ne)růžové knihy Neradost, výpovědí o vlastním boji s depresí.

LINKEDIN  |  WEB

Petra Dolejšová

ADVOKÁTKA

Dáma, která, kdyby nebyla špičkovou právničkou se specializací (mimo jiné) na právo pro grafiky a fotografy a právo v marketingu, by určitě měla svůj stand-up — tedy alespoň podle ohlasů na její předchozí přednášky.

LINKEDIN  |  WEB

Jiří Chlebus

BRAND DESIGNER, ZAKLADATEL VISUALBOOK.PRO

Jiří Chlebus je grafický designér, který se specializuje na loga a vizuální styly. Mnohaleté úsilí o udržení značek v dobré vizuální kondici donutilo Jirku založit platformu pro online grafické manuály – Visualbook.

LINKEDIN  |  WEB

Kristína Pšorn Zákopčanová

DATA VISUALIZATION DESIGNER, DATA JOURNALIST & CONSULTANT, FAKTAOKLIMATU.CZ A ČESKÝ ROZHLAS

Specialistka na datovou žurnalistiku a vizualizaci dat. Kristína pomáhá efektivně předávat informace v infografikách Českého rozhlasu a zároveň rozvíjí projekt faktaoklimatu.cz, který spoluzaložila. Držitelka Ceny za inovativní online žurnalistiku. 

LINKEDIN  |  WEB

Markéta Kučerová

UX / UI / VR DESIGNÉRKA, PÀU, BELGIE

Markéta je designérka, která se od grafického designu přesunula k UX, digitálním produktům a v poslední době hlavně k designu vzdělávacích aplikací pro VR.

LINKEDIN  |  WEB

Vojtěch Brůža

PH.D. STUDENT A LEKTOR NA FI MUNI

Specializuje se na výzkum interaktivních vizualizací a vzdělávacích scénářů pro kolaborativní virtuální realitu. Od bioinformatiky se postupně dostal k počítačové grafice, generativnímu designu a VR. Poslední dobou si ale nejvíce užívá tvorbu (zejména kooperativních) počítačových her.

LINKEDIN

Michal Černý

CREATIVE DIRECTOR, MOTIONHOUSE

Kromě práce v Motionhouse vyučoval Michal čtyři roky na SSUD v Brně obor Motion Design. Zároveň je Art Directorem krátkometrážního díla Highwater. Držitel několika ocenění Zlatý středník, Fénix content marketing či Art Directors Club.

LINKEDIN  |  WEB

Marek Loskot

CREATIVE PRODUCER, BOARDCUBATOR

Za posledních 15 let Marek Loskot dělal spoustů prací i projektů. Založil reklamní studio FILMOCHOD, dal se do služeb Státního fondu kinematografie, pro Jana Švankmajera a Tondu Blaníka udělal crowdfundingovou kampaň. S kamarádem Janem Soukalem založil studio Boardcubator, kde vyvíjí deskové hry. V posledních letech se specializuje na crowdfunding, kde se pod jeho vedením vybralo už víc jak 1,5M USD.

LINKEDIN  |  WEB


Partneři konference

Gold partner

Mediální partneři


Pořádá Bloomfield Brand Studio
Bloomfield s.r.o.
IČO: 14144514 / DIČ: CZ14144514